خانه / ارز دیجیتال / اخبار / ادامه سقوط آزاد قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹

ادامه سقوط آزاد قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹

به گزارش نوسان ۲۴ به نقل از  کیتکو نیوز، بیت کوین پس از پشت سر گذاشتن یک سال پر درد و رنج و افت شدید قیمت از ۱۷ هزار دلار به کمتر از ۳۵۰۰ دلار، وارد سال ۲۰۱۹ میلادی خواهد شد.

بر اساس این گزارش تحلیلگران اقتصادی پیش بینی می کنند که ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین روزهای تیره و تار بیشتری را در پیش خواهد داشت.

بسیاری از سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ میلادی از افت شدید قیمت ها شوکه شدند. قیمت بیت کوین از ۱۹۵۱۱ د لار در دسامبر ۲۰۱۷ میلادی به کمتر از ۳۲۱۵ دلار رسید ولی مجددا با افزایش نسبی روبرو شده و به ۴۱۸۹ دلار رسیده است.

این مساله به معنای افت ۶۹ درصدی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۸ میلادی است. به اعتقاد برخی تحلیلگران اقتصادی، روند نزولی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ میلادی نیز ادامه خواهد یافت و سطح حمایتی بعدی برای این ارز دیجیتال ۳۰۰۰ دلار خواهد بود.

پیش بینی می شود اگر سطح حمایتی ۳۰۰۰  دلاری نیز شکسته شود، قیمت بیت کوین تا ۲۵۰۰ دلار کاهش خواهد یافت.

مایک مک گلون از واحد اطلاعات بلومبرگ نیز پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ میلادی تا ۱۵۰۰ دلار کاهش خواهد داشت.

فرانک هولمز تحلیلگر ارشد موسسه گلوبال اینوستورز نیز گفت : قیمت بیت کوین احتمالا تا ۱۲۰۰ دلار کاهش خواهد داشت.

bd2d97e63b105ce09efa88b632178e2e - ادامه سقوط آزاد قیمت بیت کوین در سال 2019

منبع خبر

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020