خانه / فارکس / اخبار / انتقاد ترامپ به فدرال رزرو

انتقاد ترامپ به فدرال رزرو

54564654 - انتقاد ترامپ به فدرال رزرو

به گزارش کیتکو روز جمعه فدرال رزرو فشار سیاسی بیشتری را احساس کرد زیرا ترامپ در ادامه انتقاد های خود از سیاست های پولی بانک اعلام کرد که فدرال رزرو بادی نرخ بهره را کاهش دهد و اقدامات غیر معمول ( تزریق پول )حمایتی  را انجام دهد. ترامپ گفته بود :” من فکر می کنم آنها باید نرخ بهره را کاهش دهند .من واقعا فکر می کنم که ما را کند کرده اند.( اشاره به رشد اقتصادی ) ..هیچ تورمی وجود ندارد ..به جای پیشگیری سیاست های سختر کردن شرایط و افزایش نرخ بهره ، در واقع باید این نرخ کاهش یابد.”

بیل باروش ، مدیر عامل شرکت بلو لاین فیوچرز گفت که نظرات ترامپ بر این موضوع تاکید دارد که چرا سرمایه گذاران باید به دنبال فرصت های خرید طلا باشند . حتی با کنار گذاشتن فشار سیاسی ( ترامپ) ، باروش اعتقاد دارد که به دلیل تاثیر ضعیف شدن رشد اقتصادی جهان بر اقتصاد امریکا ، برای فدرال رزرو بسیار سخت است که در برابر کاهش نرخ بهره تا انتهای سال مقاومت کند.

باروش: من فکر می کنم یک مورد مشترک در مورد دا امتن طلا در سال جاری و سال آینده وجود دارد که انهم این مورد است که نرخ بهره به سمت کم شدن می رود و نه بیشتر شدن. برای دیدن سود دوباره اوراق قرضه به بالای ۳ درصد ، شما نیاز دارید که یک تغییر بنیادین و اساسی در رشد اقتصادی جهان را شاهد باشید و این اتفاق نخواهد افتاد .( تغییر بنیادین نخواهیم داشت .) او اضافه کرد که همچنان به سرمایه گذاران  پیشنهاد می کند تا زمانیکه طلا به زیر ۱۲۸۰ دلار در هر اونس سقوط نکرده است ،اقدام به خرید طلا کنند.

چنتلا شیون (Chantelle Schieven) سرپرست بخش تحقیقات مورنبلیید اند کو فکر می کند که ظهارات ترامپ در مورد نرخ بهره و فدرال رزرو برای طلا خوب است زیرا باعث ایجاد شرایط و فضای عدم قطعیت های زئوپلتیکی می شود.

او اضافه کرد که کامنت ها ” مسخره ” بودند ، به ویژه اینکه امریکا در ماه مارس رشد شغلی را در آمارهای خود داشت ….او گفت:” نظرات ترامپ در حال از بین بردن خط فاصل بین سیاست های پولی و سیاست( تصمیمات سیاسی )  است .”

شیون گفت که صرف نظر از کامنت های رئیس جمهور امریکا ، سرمایه گذاران نمی توانند انتظار کاهش نرخ بهره در سال جاری را نادیده بگیرند . در حال حاضر بر اساس ابزار “سی ام سی فدواچ تول” بیش از ۵۰ درصد از بازار ها انتظار دارند که تا انتهای سال ما شاهد کاهش نرخ بهره خواهیم بود . شیون گفت که این افزایش انتظارات در بلند مدت از طلا حمایت خواهد کرد.

منبع خبر: طلا نیوز

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020