خانه / فارکس / تحلیل / اهداف قیمتی طلا در بازار فارکس XAU/USD مورخ ۲۲ مرداد ۹۸

اهداف قیمتی طلا در بازار فارکس XAU/USD مورخ ۲۲ مرداد ۹۸

17 - اهداف قیمتی طلا در بازار فارکس XAU/USD مورخ 22 مرداد 98

 

انس طلا در تایم فریم روزانه

چشم انداز تکنیکال: در آخرین دورنمای هفتگی خود از قیمت طلا هشدار دادیم که ،” حال که پیشرفت قیمت در حال رسیدن به اهداف مقاومتی پرشیب بلند مدت می باشد، شکست سطوح مقاومت توسط طلا در حال سخت شدن است.  از نقطه نظر معاملاتی، به دنبال کاهش میزان پوزیشن های خرید، مقاومت روند در حوالی ۱۵۲۲ که محدوده مورد علاقه برای خستگی احتمالی کوتاه مدت می باشد بالا است.”  امروز قیمت به مدت کوتاهی یک اوج در قیمت ۱۵۳۴ به ثبت رساند  اما قیمت مجدد به محدوده ۱۵۰۰ بازگشت.

 

16 - اهداف قیمتی طلا در بازار فارکس XAU/USD مورخ 22 مرداد 98

 

انس طلا در تایم فریم ۱۲۰ دقیقه ایی

یک نگاه دقیق تر به عملکرد قیمت طلا نشان می دهد که XAU / USD در حال عبور از مقاومت  چنگال است حمایت هفتگی در ۱۴۹۷ قراردارد که با تلاقی فیبوناچی در ۱۴۸۲ پشتیبانی می شود که در صورت رسیدن به آن به دنبال واکنش باشید. شکست روبه پایین خط میانی را هدف قرار می دهد که مورد حمایت ۱۴۵۱ می باشد.

جمع بندی: قیمت طلا درحال آزمودن یک تلاقی حساس مقاومتی در ۱۵۲۲ است و ما در اینجا به دنبال یک واکنش هستیم.  مراقب نشانه های خستگی روند باشید. چون شکست زیر ۱۴۸۳ لازم است تا نشان دهد اصلاح بزرگتری در راه است و یک بازگشت بزرگتر باعث می شود به دنبال نقاط ورودی خرید مطلوب تری، در نزدیکی سطح حمایت روند باشید.

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020