خانه / فارکس / اخبار / بدترین عملکرد هفتگی وال استریت از سال ۲۰۱۱ تاکنون

بدترین عملکرد هفتگی وال استریت از سال ۲۰۱۱ تاکنون

wall street 350x310 - بدترین عملکرد هفتگی وال استریت از سال ۲۰۱۱ تاکنون

شاخص های بورسی وال استریت، معاملات هفتگی را با سقوط به پایین ترین سطح ۱۷ ماه اخیر خود به پایان رساندند.

با افزایش نگرانی ها از تبعات افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا، کاهش رشد اقتصاد جهانی و پیامدهای تعطیلی دولت آمریکا، بورس وال استریت تاپایان معاملات هفتگی، در پایین ترین سطح خود از ماه اوت سال ۲۰۱۱ قرار گرفت.

شاخص “اس اند پی ۵۰۰” تا پایان معاملات روز جمعه ۱۹ درصد پایین تر از رکورد ثبت شده امسال خود قرار گرفت و شاخص ” نزدک کامپوزیت” با ۲ درصد ریزش بسته شد.

چاد مورگان لندر مدیر سرمایه گذاری موسسه ” واشینگتن کراسینگ ادوایزرز” در همین رابطه گفت: این ریزش ها ریشه در عوامل متعددی دارد. از نگرانی از وضعیت رشد اقتصاد جهانیگرفته تا ریسک های سیاسی موجود در اقتصاد آمریکا و جهان.

رایان لارسن- مدیر بخش بازار سهام آمریکا در بانک ” آر بی سی” نیز گفت: بازار بورس به واکنش نسبت به تعطیلی دولت، کاهش رشد اقتصادی داخلی و جهانی و نارضایتی نسبت به سیاست گذاری های بانک مرکزی آمریکا ادامه می دهد.

ریزش سنگین بورس وال استریت در شرایطی صورت گرفت که بازده اوراق قرضه اروپایی افزایش یافت به گونه ای که بازدهی اوراق قرضه ۱۰ ساله آلمان با ۲ واحد افزایش به ۰.۲۵ درصد و بازدهی اوراق قرضه انگلیس ۱۰ ساله انگلیس با ۵ واحد افزایش به ۱.۳۲۱ درصد رسید.

در مبادلات امروز، هر پوند انگلیس به ازای ۱.۲۶۳۶۳ دلار آمریکا و هر یورو به ازای ۱.۱۴۰۵ دلار مبادله می شوند. هم چنین هر دلار آمریکا به ازای ۱.۳۵۹۹ دلار کانادا و ۱.۴۲۰۲ دلار استرالیا مبادله می شود.

 

منبع خبر

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020