خانه / بورس / بررسی نماد پتروشیمی جم

بررسی نماد پتروشیمی جم

اگر بخواهیم پتروشیمی جم را از نظر تکنیکال بررسی کنیم در یک کانال صعودی قرار دارد و به تازگی توانسته بالای میانگین متحرک ۲۰ روزه نیز قرار بگیرید. اگر در ادامه بتواند سقف ۱۳۲۰ تومان خودش را بشکند می تواند تا سقف کانال یعنی عدد ۱۷۰۰ تومان نیز برسد. از دیدگاه الیوتی نیز می تواند در موج ۳ صعودی باشد و تا ۱۸۰۰ تومان صعود کند.

با رسیدن به عدد می توان انتظار یک سود ۳۰ درصدی را در این سهم داشته باشیم.

حد ضرر معامله ۱۱۰۰ تومان

شرکت پتروشیمی جم که به اختصار JPC نامیده می شود، بعنوان یکی از بزرگترین واحدهای تولید الفین در جهان، یکی از طرح های توسعه ای شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در سال ۱۳۷۸ در منطقه آزاد پتروشیمی پارس در عسلویه بوده‌است که عمدتا به منظور تولید الفین ها و پلی اتیلن های سبک خطی و سنگین تاسیس گردیده است. شرکت پتروشیمی جم دارای واحدهای تولیدی گوناگون با ویژگی‌های خاص است که از آن جمله می‌توان واحدهای الفین، پلی اتیلن سنگین، پلی اتیلن خطی، بوتادین، بوتن-۱ را نام برد که ضمن ایفای نقش برجسته در زنجیره طرح‌های مگا سایز منطقه ویژه اقتصادی پارس توانسته سهم خود را در بازارهای منطقه و جهان کسب و مورد توجه بازیگران اصلی صنعت پتروشیمی قرار گیرد.

 

به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020