خانه / فارکس / تحلیل فارکس / بررسی چشم انداز هفتگی انس جهانی طلا

بررسی چشم انداز هفتگی انس جهانی طلا

انس جهانی طلا بعد از افزایش ریسک پذیری در بازار بخاطر توافق احتمالی ایالات متحده با چین با کاهش مواجه شد و بنظر میاد در صورت امضا تفاهم نامه بیشتر از این هم کاهش یابد. اما در ادامه به بررسی تکنیکی نمودار طلا می پردازیم.

چشم انداز هفتگی :

طلا در معاملات اخیر در برابر دلار متحمل ضررهای شدیدی شد و بیشترین کاهش خود را از نوامبر ۲۰۱۶ احساس کرد. کاهش بیش از ۵۵ دلار یا ۳٫۶۵٪ و بسته شدن در قالب یک شمع تمام عیار نزولی بسیار قابل توجه است و می تواند باعث کاهش بیشتر آن از منتظر تکنیکی شود، قیمت هفتگی در لبه پایینی منطقه پشتیبانی ۱۴۸۷٫۹-۱۴۷۰٫۲  قرار دارد، که از نظر هفتگی محدوده بعدی حمایتی می تواند اعداد ۱۳۹۲٫۰ و ۱۴۱۷٫۸ باشد.

چشم انداز روزانه:

از نظر موقعیت روزانه، شمع ها در یک کانال نزولی محصور باقی مانده اند. از نظر فنی، این فلز زرد برای عبور از ناحیه پشتیبانی در قیمت های ۱۴۴۸٫۹-۱۴۱۹٫۹ آماده شده است (با نسبت فیبوناچی ۳۸٫۲٪ فیبوناچی در ۱۴۴۸٫۵ با یکدیگر همخوانی دارد و در صورت عبور از محدوده فیبوناچی می تواند تا حدود ۵۰ و ۶۱ درصد نیز کاهش پیدا کند.

 

 

به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020