خانه / فارکس / اخبار / برگزیت چه تاثیری روی انس طلا خواهد داشت؟

برگزیت چه تاثیری روی انس طلا خواهد داشت؟

154220551282345500 - برگزیت چه تاثیری روی انس طلا خواهد داشت؟

کاراسکو در مصاحبه با کیتکو گفت که بازار انگلستان مردمی دارد که در انتظار نتیجه عدم قطعیت های برگزیت هستند. ” حالا، ما در آب های آرام هستیم. ما فقط مردمی را می بینیم که در گوشه ای ایستاده اند ( اشاره به عدم ورود به بازار و خنثی بودن ) فضای حاکم شبیه استخر شنایی آرام است و این وضع تنها تا زمان مشخص و روشن شدن وضعیت برگزیت ادامه خواهد داشت . او اشاره کرد که توجه داشته باشید که این نوع رفتارها در هر نوه کسب و کاری اتفاق می افتد .”

در این بین ۳ سناریو برای برگزیت می توان متصور بود خروجی بدون توافق، یک برگزیت با توافق و یا عدم خروج از اتحادیه اروپا. کاراسکو توضیح داد که هر کدام از این سناریو ها تاثیر متفاوتی بر قیمت طلا خواهد داشت و البته او توضیح داد که به احتمال زیاد سناریو نزدیک به واقعیت های امروز جهان، خروجی با توافق است. بیشترین سود طلا، اما در صورت مشاهده عدم خروج از اتحادیه و یا برگزیتی بدون توافق اتفاق خواهد افتاد و برای شروع ممکن است طلا به سمت ۱۵۰۰ دلار در هر اونس برتاب شود. او گفت: در صورت مشاهده یک برگزیت بدون توافق به دلیل معنی ها و تاثیراتی که بر اقتصاد انگلستان خواهد داشت، بیشترین حمایت را از فلز زرد انجام می دهد .

از نظر موسسه گلدتکس سناریو دوم، یعنی خروجی با انجام توافقنامه های لازم محتمل ترین امکان در بین دیگر موارد است. در صورت مشاهده یک خروج عادی کاراسکو پیش بینی کرد طلابه اطراف سطح ۱۳۵۰ دلار در هر اونس برسد. ” تا زمانی که وضعیت برگزیت مشخص نشود، اقتصاد (بریتانیا) در یک منطقه ناشناخته و بدون کاراکتر قرار خواهد داشت ما سرمایه گذارانی را داریم که برای باز کردن حساب در بازار طلا منتظر روشن شدن وضعیت برگزیت هستند. اینه سرمایه گذارانی مشتاق طلاهستند، اما فعلا حالتی خنثی به خود گرفته اند. عدم قطعیت ان چیزی است که در بازار حال حاضر شاهد آن هستیم.” گزینه سوم ( سناریو سوم )که در حال حاضر از همه موارد شانس کمتری دارد ، عدم خروج و لغو کلی نتیجه رفراندوم ۲۰۱۶ است. به باور کاراسکو در آن صورت طلا در میانگین قیمتی بین ۱۳۰۰ تا ۱۳۵۰ دلار در هر اونس خواهد بود .

مدیر عامل گلدکس پیش بینی کرد که در این صورت طلای سال جاری  بالای ۱۳۰۰ دلار در هر اونس قرار خواهد گرفت ،اما به بالای ۱۳۵۰ دلار صعود نخواهد کرد . “حرکت بزرگ در بازار طلا زمانی اتفاق خواهد افتاد که خریداران به جای دلار برای خرید طلا از پوند استفاده کنند.”

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020