خانه / فارکس / تحلیل / تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی ۳ اسفند ۹۷

تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی ۳ اسفند ۹۷

تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی ۳ اسفند ۹۷

عکس زیر را که مشاهده می کنید شاخص دلار آمریکا در تایم فریم هفتگی است و اوج قله ۱۰۴ هزار در سال ۲۰۱۶ در حال نزول است و در حال حاضر به عدد ۹۶٫۳۰ رسیده است. به نظر می رسد شاخص دلار امریکا در یک مثلث متقارن قرار گرفته است و باز هم می توان انتظار کاهش آن در بلند مدت را داشت

 

2019 02 22 110239 - تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی 3 اسفند 97

 

تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی ۲۹ بهمن ۹۷

اگر در معاملات هفته جاری بازار به نرخ ۹۶٫۵۰ واحدی در قالب حمایت برخورد کند، می تواند به بازگشت صعودی از محدوده حمایتی تا مقاومت اصلی ۹۷٫۵۰ و سقف کانال صعودی ادامه دهد.
اما در صورتی که شاخص دلار به زیر نرخ ۹۶٫۵۰ واحدی بازگردد، دوباره با محدوده حمایتی ۹۵-۹۴٫۴۰ و کف کانال مواجه خواهد شد که هنوز هم احتمال محدود شدن حرکات نزولی بازار از سوی این سطوح وجود دارد.

dxy2 - تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی 3 اسفند 97

 

تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی ۴ بهمن ۹۷

پیرو تحلیل قبلی همچنان انتظار داریم شاخص دلار آمریکا به سقوط خود را کانال های قیمتی پایین تر ادامه دهد

 

2019 01 24 090028 dxy - تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی 3 اسفند 97

 

تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی ۱۷ دی ۹۷

در تایم فریم روزانه شاخص دلار آمریکا با توجه به اخبارهای بسیار بدی که می رسد می تواند تا ۹۵ واحد ریزش داشته باشد. که این امر موجب تقویت طلا می شود.

 

2019 01 07 120555 - تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی 3 اسفند 97

 

تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی ۲ دی ۹۷

در صورتی که شاخص دلار آمریکا به پین بار صعودی (تشکیل شده در هفته گذشته) واکنش نشان دهد، دوباره با مقاومت های ۹۷٫۵۰ و سقف کانال صعودی مواجه خواهد شد. اگر شاخص دلار آمریکا بتواند به بالای مقاومت ۹۷٫۵۰ و سقف کانال عبور کند، در این صورت بازار ابتدا به ۹۸٫۶۰ واحدی، سپس ۹۹٫۷۵ و در نهایت به نرخ ۱۰۰٫۷۵ صعود خواهد کرد.
در مقابل اگر شاخص دلار به بازگشت نزولی از سقف کانال و هم چنین مقاومت ۹۷٫۵۰ واحدی ادامه دهد، دوباره به حمایت جزئی ۹۵٫۸۵ واحدی سقوط خواهد کرد. از آنجایی که نرخ ۹۵٫۸۵ حمایت جزئی به شمار می رود، احتمال شکست این نرخ به همراه دنباله پین بار صعودی و حرکت بازار تا کف کانال وجود دارد. کف کانال بین محدوده ۹۵-۹۴٫۴۰ قرار گرفته است. انتظار می رود که از اطراف محدوده ۹۵-۹۴٫۴۰ شاهد حضور خریداران در بازار و محدود شدن حرکات نزولی شاخص دلار باشیم.

 

972548b469263662e93e1f797c858b62 - تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی 3 اسفند 97

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
کلاس آموزشی: 4020-169-0936|ثبت نام|