خانه / فارکس / تحلیل فارکس / تحلیل EURUSD در بازار فارکس مورخ 11 مرداد 98

تحلیل EURUSD در بازار فارکس مورخ 11 مرداد 98

 

در بازار فارکس نماد EURUSD در یک کانال نزولی قرار دارد و بصورت مداوم کف های پایین تر را تشکیل را می دهد. حال باید منتظر ماند و دید که آیا می تواند از این کانال نزولی در تایم فریم 4 ساعته خارج شود یا این روند نزولی همچنان ادامه خواهد داشت.

نمودار هفتگی EURUSD همچنان آسیب‌پذیر است و در انتهای پایینی ناحیه تقاضای ۱٫۱۲۹۵-۱٫۱۱۱۹ قرار دارد. در صورتی که فشارهای فروش تشدید شوند، نرخ بازگشایی سال ۲۰۱۶ در ۱٫۰۸۷۳ دلار هدف بعدی بازار خواهد بود. با این حال نمودار روزانه EURUSD پین بار صعودی تشکیل داده است. این پین بار صعودی به زیر ناحیه تقاضای روزانه در ۱٫۱۱۷۱-۱٫۱۰۷۵ نفوذ کرده است. این پین بار صعودی می تواند خریداران را وارد بازار کند و EURUSD را به ناحیه عرضه ۱٫۱۳۲۲-۱٫۱۲۶۸ و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روز برساند. با این حال اگر حرکات نزولی ادامه یابند، ناحیه تقاضای روزانه ۱٫۰۹۵۴-۱٫۰۸۶۰ هدف بعدی بازار خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 0936-169-4020

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020