خانه / فارکس / تحلیل / تحلیل USD/CHF – XAU/USD – GBP/USD در بازار فارکس

تحلیل USD/CHF – XAU/USD – GBP/USD در بازار فارکس

تحلیل XAU/USD – انس جهانی طلا

انس جهانی طلا پس از صعود بسیار قدرتمندی که داشت سرانجام در عدد ۱۵۳۴ دلار متوقف شده است و فعلا چند روزی است که در حال استراحت قیمتی و زمانی است، اما وارد فاز اصلاحی نشده است و همچنان باید منتظر ماند که بببینیم بانک ها در مورد انس طلا در بازار فارکس چه تصمیمی می گیرند. از نظر تکنیکال انس طلا برای رسیدن به عدد ۱۵۳۴ دلار باید از ۱۵۱۵ دلار عبور کند.

برای روند نزولی هم باید کف قیمتی بین ۱۴۸۵ و ۱۴۹۰ دلار را محکم به سمت پایین بشکند که اگر این اتفاق بیفتد تا ۱۴۵۰ دلار می تواند انس طلا پایین بیاید.

 

gold - تحلیل USD/CHF - XAU/USD - GBP/USD در بازار فارکس

 

همچنین بخوانید:

ویدیو: تحلیل هفتگی بازار فارکس مورخ ۲۷ مرداد ۹۸

 

تحلیل GBP/USD در بازار فارکس

در تایم فریم روزانه نماد GBP/USD بخاطر بحث برگزیت روند همچنان نزولی است و بنظر می آید بخاطر عدم مشخص شدن وضعیت نوع خروج انگلستان از اتحادیه اروپا این روند نزولی ادامه داشته باشد.

آیا پوند انگلستان نسبت به دلار به کف ۱٫۱۷۰۰ می رسد؟

 

gbpusd - تحلیل USD/CHF - XAU/USD - GBP/USD در بازار فارکس

 

همچنین بخوانید:

بررسی انس جهانی طلا در بازار فارکس تایم فریم هفتگی

تحلیل USD/CHF در بازار فارکس

فرانک سوئیس در برابر دلار آمریکا در تایم فریم ۴ ساعته مدتی است روند خنثی در پیش گرفته و بین سقف ۰٫۹۹۷۶۶  و کف  ۰٫۹۶۹۴۶ درگیر می باشد. بنظر می آید با گذشتن از مقاومت ۰٫۹۸۰۳۰ بتواند به سقف بالاتری دست پیدا کند

 

usdchf - تحلیل USD/CHF - XAU/USD - GBP/USD در بازار فارکس

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936
آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020