خانه / فارکس / اخبار / ترامپ: فدرال رزرو تنها مشکل در اقتصاد آمریکا است

ترامپ: فدرال رزرو تنها مشکل در اقتصاد آمریکا است

به گزارش رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اظهارات انتقادآمیزی گفت: فدرال رزرو تنها مشکل برای اقتصاد آمریکا است.

بر اساس این گزارش اظهارات تند ترامپ علیه فدرال رزرو در شرایطی است که برخی مقام های ارشد دولت آمریکا بر این باورند که انتقادات و حملات ترامپ علیه فدرال رزرو عامل اصلی افت شدید بازارهای سهام به شمار می رود.

شاخص سهام بورس وال استریت روز دوشنبه نیز بار دیگر با کاهش شدیدی روبرو شده است. ادامه تعطیلی دولت آمریکا و نگرانی نسبت به تصمیم ترامپ برای برکناری رئیس فدرال رزرو تاثیر زیادی بر بازار سهام داشته است.

انتقادات گسترده ترامپ از فدرال رزرو آمریکا به شدت استقلال این نهاد مهم پولی را زیر سئوال برده است.ترامپ افزود: تنها مشکل اقتصاد آمریکا، فدرال رزرو است. آنها هیچ احساسی نسبت به بازار ندارند.

ترامپ پیش از این نیز به شدت از سیاست های پولی و نرخ بهره فدرال رزرو انتقاد کرده بود. فدرال رزرو آمریکا در تازه ترین نشست خود بدون توجه به انتقادات ترامپ، نرخ بهره را برای چهارمین بار در سال ۲۰۱۸ افزایش داده است.

البته شک و تردیدهای زیادی وجود دارد که فدرال رزرو آمریکا در سال ۲۰۱۹ میلادی نیز روند سریع افزایش نرخ بهره را ادامه دهد.

779372974f4bce97aa5425537e49f09a - ترامپ: فدرال رزرو تنها مشکل در اقتصاد آمریکا است

منبع خبر

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020