خانه / فارکس / اخبار فارکس / توافقنامه تجارت بین چین و آمریکا تا پایان ماه دسامبر تکمیل می شود

توافقنامه تجارت بین چین و آمریکا تا پایان ماه دسامبر تکمیل می شود

معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه طرف های چینی و آمریکایی هنوز در حال بحث و گفتگو درمورد تعدادی از موضوعات اصلی مانند خرید چینی محصولات کشاورزی آمریكا هستند ، گفت: احتمالاً ایالات متحده و چین تا پایان ماه دسامبر توافق نامه تجارت جزئی بین دو كشور را منعقد خواهند كرد. اما، توافق فناوری و حفاظت از مالکیت معنوی و سایر موارد احتمالاً در ابتدای ماه دسامبر به دست می آید و با اواخر این ماه به تصویب می رسد.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: توافق نامه تمام مسائل بین دو کشور را برطرف نمی کند، اما ممکن است منجر به آرام شدن سرعت جنگ تجاری شود، این بزرگترین رویدادی است که از زمان جنگ جهانی دوم توسط جهان تجربه شده است و بنابراین باید دو اقتصاد قدرتمند جهان سعی کنند برای جلوگیری از تشدید توافق به توافق برسند.

تنش های تجاری بین ایالات متحده و چین به دنبال تعیین تعرفه ها بین دو کشور افزایش یافته و نگرانی های جهانی راجع به شروع جنگ تجاری بین دو قدرتمندترین اقتصاد جهان افزایش یافته است که می تواند بر رشد اقتصادی جهانی تأثیر منفی بگذارد.

 

به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020