خانه / فارکس / اخبار / خلاصه گزارش نشست ماه مارس فدرال رزرو آمریکا

خلاصه گزارش نشست ماه مارس فدرال رزرو آمریکا

fedral reserv - خلاصه گزارش نشست ماه مارس فدرال رزرو آمریکا

اکثریت اعضای کمیته بازار آزاد فدرال رزرو آمریکا معتقدند که نباید نرخ بهره در سال ۲۰۱۹ افزایش یابد. با این حال مقامات فدرال رزرو تأکید کردند که سیاست‌های پولی فدرال رزرو در هر جهتی (کاهش یا افزایش نرخ بهره) می‌تواند تغییر کند. تعدادی از مقامات فدرال رزرو از صاف بودن منحنی بازدهی نگران هستند. فدرال رزرو نسبت به چشم‌انداز اقتصادی آمریکا شک و تردید دارد. بحران BREXIT و تنش‌های تجاری عامل اصلی نگرانی و بی‌اعتمادی فدرال رزرو به آینده اقتصاد آمریکاست، با این حال از نظر فدرال رزرو ریسک رشد منفی اقتصاد آمریکا کاهش یافته است. برخی از مقامات فدرال رزرو گفته‌اند که روند رشد اقتصادی آمریکا دوباره احیا خواهد شد و شرایط را برای افزایش نرخ بهره در پایان سال ۲۰۱۹ فراهم خواهد کرد.
هیچ‌کدام از مقامات فدرال رزرو به لزوم کاهش نرخ بهره در سال ۲۰۱۹ اشاره نکرده‌اند. فدرال رزرو می‌خواهد مطمئن شود که آیا افت فعالیت‌های اقتصادی در فصل اول سال ۲۰۱۹ به سایر فصول سال هم سرایت خواهد کرد یا خیر؟

فدرال رزرو برای ارزیابی شرایط به زمان نیاز دارد. از نظر فدرال رزرو تأثیر مثبت سیاست‌های مالی دولت در حمایت از اقتصاد آمریکا کمتر از انتظارات بوده است.”

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020