خانه / ابزارهای معاملاتی / دانلود نرم افزار ال ویو (elwave)

دانلود نرم افزار ال ویو (elwave)

audusd050312 - دانلود نرم افزار ال ویو (elwave)

نرم افزار ال ویو  elwave محصول شرکت  هلندی Prognosis  است و جزو نرم افزار های تحلیلگر اتوماتیک الیوت به حساب می آید. . این نرم افزار که بر اساس نظریه امواج الیوت به تحلیلگران کمک می کند تا بتوانند موج شماری خودکار الیوت را انجام دهند و سپس الگوهای مناسب را در قالب سناریو های احتمالی و بر حسب احتمال وقوع آنها، طبقه بندی و به کاربر ارائه دهد. نکته مهم در مورد نرم افزارهای الیوت شمارش خودکار عدم اطمینان برای کارکرد صحیح آن ها است بدین صورت که ممکن است در حال حاضر به شما یک موج صعودی نشان دهند و ساعتی بعد با حرکت معکوس قیمت خیلی راحت موج شماری تغییر کند. پس برای شمارش الیوت شما باید به خودتان متکی باشید نه نرم افزارها شمارش خودکار الیوت، چون بینش شما را در معامله ندارند.

این نرم افزار هم برای بورس تهران هم بورس بین الملل کاربرد دارد و تنها چالش کار با این نرم افزارها تهیه و ورود دیتا به آن است.

 

ورژن نرم افزار توضیحات لینک دانلود حجم فایل
ELwave ۱۰ با نصب و کرک (جدید) دانلود ۱۰۰MB
ELwave 9.5 با نصب و کرک دانلود ۹۶MB

پسورد: navasan24.ir

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020