خانه / فارکس / اخبار فارکس / رئیس فدرال رزرو: این بانک تعهدی برای کاهش نرخ بهره ندارد

رئیس فدرال رزرو: این بانک تعهدی برای کاهش نرخ بهره ندارد

به نظر کارشناسان بازار سرمایه فارکس، فدرال در نشست ماه آینده نرخ بهره را کاهش دهد، با اینحال نه به آن میزانی و شدتی که قبلتر بازارها انتظار داشتند.

به گزارش از کیتکو، اظهارات رییس فدرال رزرو ، جروم پاول در روز سه شنبه حد انتظارات را کاهش داده است. وی اعلام کرد که فضای عدم قطعیت فعلی بر فعالیت‌های تجاری اثر خواهد گذاشت و نیازمند اقدامات متقابل است. اما جروم پاول با رد قطعی بودن کاهش نرخ بهره گفت که این بانک تعهدی برای کاهش نرخ بهره ندارد و برای هر تصمیم جدیدی در این خصوص به دقت آمارهای اقتصادی را زیر نظر دارد.

یکی از تحلیلگران بازار می گوید ما باور داریم که فدرال رزرو در حال آماده شدن برای کاهش نرخ بهره در ماه جولای است، با این حال بر اساس گفته های اخیر مقامات فدرال رزرو کاملا مشخص است که انتظارات بازار برای مشاهد سیاست های پولی فوق دوویش (کاهش نرخ بهره های زیاد) عقب نشین کرده است .

جان بولارد، رئیس بخش فدرال رزرو سنت لوئیس قبلتر گفته بود : کاهش 0.25 درصدی نرخ بهره در ماه ژوئیه به منظور مقابله با کاهش رشد اقتصادی اقدامی مناسب خواهد بود.

چندلر ادامه دارد:” با اینکه روند حرکت رشد اقتصادی امریکا نسبت به کوارتر ابتدایی کندتر شده است، اما به نظر می رسد همچنان روند رشد بهتری نسبت به انتظار فدرال رزور داشته است و به همین دلیل رقم 50 واحد پایه کاهش نرخ بهره به نظر زیاد است .

رشد اشتغال هم کند شده ف اما به آن اندازه سریع است که نرخ بیکاری در نسل بازار کاری فعلی را در سطوح کلی پایین حفظ کند و نرخ بیکاری را کاهش دهد .نرخ تورم هم پایین تر از سطح هدف است ، اما خیلی از ان دور نیست .

توضیح اینکه عدم کاهش نرخ بهره به میزان مورد انتظار بازار ، باعث حمایت از شاخص دلار در بازار فارکس خواهد شدو در نتیجه تقاضای طلا کاهش خواهد یافت.

منبع طلا نیوز

به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 0936-169-4020

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020