خانه / فارکس / اخبار / سقوط بورس سهام آمریکا برای چهارمین روز

سقوط بورس سهام آمریکا برای چهارمین روز

64556 576 - سقوط بورس سهام آمریکا برای چهارمین روز

 

دیروز با تشدید جریانات ریسک گریزی شاهد سقوط شاخص‌های سهام آمریکا بودیم. شاخص‌های سهام آمریکا برای چهارمین روز متوالی در محدوده منفی بسته شد. بدبینی بانک مرکزی اروپا نسبت به چشم‌انداز اقتصاد جهانی سرمایه گذاران را نگران کرده است. در همین حال از مذاکرات تجاری آمریکا و چین خبر می رشد که چینی‌ها نسبت به توافق تجاری بدبین شده‌اند. مقامات دولت چین از احتمال تغییر لحظه آخری توافق تجاری ابراز نگرانی کرده‌اند. همچنین مقامات چینی گفته‌اند که اگر دولت آمریکا بیش از حد مذاکرات را سخت بگیرد، دولت چین هم به این نتیجه خواهد رسید که عدم توافق بهتر از توافقی است که رشد اقتصادی چین را محدود کند. چین برای چنین سناریوی آماده می‌شود.

در همین حال دیروز بانک مرکزی اروپا تغییری در سیاست‌های پولی اعمال نکرد. اما گفت که نرخ‌های بهره حداقل تا پایان سال ۲۰۱۹ تغییری نخواهد کرد. پیش از این بانک مرکزی اروپا از افزایش نرخ بهره در ماه‌های بعد از تابستان ۲۰۱۹ حرف می‌زد. بانک مرکزی اروپا به خاطر نگرانی از افت فعالیت‌های اقتصادی رو به سیاست‌های انبساطی پولی آورده است.

منبع ایران بورس آنلاین

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020