خانه / فارکس / اخبار / طلا روز جمعه تحت تاثیر آمارهای مخلوط اقتصاد امریکا طلا افت کرد

طلا روز جمعه تحت تاثیر آمارهای مخلوط اقتصاد امریکا طلا افت کرد

به گزارش از رویترز ، ترکیبی از آمارهای مثبت و منفی اقتصاد امریکا باعث شد طلا در بازار نقدی افتی ۰٫۱ درصدی تجربه کند و به قیمت ۱۲۹۰٫۷۵ دلار ( بالای ۱۲۹۱ دلار) در هر اونس رسید . طلای نقدی روز پنجشنبه ( ۴ مارس ) با افت به ۱۲۸۰٫۵۹ دلار در هر اونس ، کمترین رقم قیمت خود از ۲۵ ژانویه را تجربه کرده بود . فلز زرد نزدیک به ۰٫۱ درصد ( کمتر از ۰٫۱ درصد ) برای هفته افت قیمت داشته است ……طلا در بازار مبادلات آتی امریکا قیمت ۱۲۹۵٫۶ دلار در هر اونس رسید . آمارهای اشتغال ماه مارس به دلیل ترمیم فعالیت های بخش های مانند ساخت و ساز تحت تاثیر آب و هوای مناسب از کمترین سطح ۱۷ ماهه فاصله گرفت که می تواندترس ها از کندی رشد اقتصادی امریکا که در سه ماهه ابتدایی سال درگیر آن بود را کاهش دهد( سال میلادی از ژانویه اغاز می شود) ….این امارها دلیل رشد شاخص بازارهای وال استریت بود.

سرگی راوسکی ، تحلیلگر در اس پی انجل گفت: “این یک عدد خوب است . ( آمارهای اشتغال ) و به طور کلی به این معنی است که اقتصاد امریکا بعد از کندی رشد در کوارتر ابتدایی سال روند خوبی دارد و کندی رشد اصلاح خواهد شد .”…” تمام این موارد برای اقتصاد و بازار سهام خوب است و برای طلا خبری بد .” با اینحال در ادامه طلا توانست بخشی از این خسارت ها را جبران کند ، چراکه سرمایه گذاران همچنین به جزئیات دیگری از امارهای منتشر شده توجه داشتند که  در آن مشخص شده بود میزان رشد دستمزد ها در ماه مارس کند تر شده و وضعیت کمبود نیروی کار را بدتر کرد.

جیم وایکوف، تحلیلگر در کیتکو متال در یادداشتی اورده است :” یک امار اشتغال مطلوب به اندازه کافی قدرت یک رالی در شاخص بازار سهام امریکا به سمت رکورد های چند ماهه را داشت ، اما این قدرت به آن اندازه نبود که  سرمایه گذاران به این نتیجه برسند ، فدرال رزرو دیدگاه صبر و مشاهده خود برای تغییر نرخ بهره را تغییر دهد. بر اساس اعلام فدرال رزرو نرخ بهره تا انتهای سال تغییر نخواهد کرد.

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلاس آموزشی: 4020-169-0936|ثبت نام|