خانه / فارکس / اخبار / فدرال رزرو آمریکا سال ۲۰۲۰ یک بار نرخ بهره را کاهش می دهد

فدرال رزرو آمریکا سال ۲۰۲۰ یک بار نرخ بهره را کاهش می دهد

در حالی که جرومی پاول رئیس فدرال رزرو آمریکا به تازگی تاکید کرده است که بانک مرکزی به روند افزایش نرخ بهره در سال های آینده ادامه خواهد داد ولی سرمایه گذاران به این اظهارات اعتماد نکرده و بر این باورند که فدرال رزرو در سال ۲۰۲۰ میلادی یک بار نرخ بهره را کاهش خواهد داد.

بر اساس این گزارش نرخ بهره آمریکا تاثیر زیادی بر بازارهای بین المللی دارد و سرمایه گذاران و تجار به دقت تحولات مربوط به سیاست های پولی و نرخ بهره فدرال رزرو را دنبال می کنند.

سیاستگذاران پولی فدرال رزرو همچنان بر این باورند که در سال ۲۰۱۹ میلادی نرخ بهره ۲ بار و در سال ۲۰۲۰ میلادی نیز یک بار افزایش خواهد یافت.

برخی تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که فدرال رزرو آمریکا مجبور خواهد شد طی ماه های آینده در سیاست های پولی و نرخ بهره تجدیدنظر کند، آن هم با توجه به شرایط اقتصادی جهان، کاهش نرخ تورم آمریکا .

فدرال رزرو آمریکا در سال ۲۰۱۸ میلادی ۴ بار نرخ بهره را افزایش داده و آن را به ۲٫۵۰ درصد رسانده است.

بانک گلدمن ساش آمریکا نیز پیش بینی کرده است که فدرال رزرو سال آینده یک یا ۲ بار نرخ بهره را افزایش خواهد داد. این بانک قبلا پیش بینی کرده بود فدرال رزرو ۳ بار نرخ بهره را در سال ۲۰۱۹ افزایش می دهد.

a76f911dd3333d05481267561af47de2 - فدرال رزرو آمریکا سال 2020 یک بار نرخ بهره را کاهش می دهد

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020