خانه / فارکس / تحلیل / قیمت بیت کوین به سطح ۷۴۰۰ دلار رسید

قیمت بیت کوین به سطح ۷۴۰۰ دلار رسید

قیمت بیت کوین به سطح ۷۴۰۰ دلار رسید

بازار ارز های رمز پایه روز چهارشنبه بازهم به سقوط خود ادامه دادند و همچنان شاهد کاهش ارزش بیت کوین و رسیدن به قیمت ۷۴۰۰ دلاری هستیم قیمت بیت کوین حمایت اخیر خود در سطح ۶۱۸% فیبوناچی را از دست داد و اکنون به نظر می رسد آماده است تا قیمت‌های کمتری را نیز به ثبت برساند در صورت شکست مثلث نزولی این حرکت می‌تواند تا ۴۸۰۰ دلار نیز ادامه پیدا کند.

قیمت پس از عبور از اصلاح ۶۱۸% درصد فیبوناچی می تواند تا سطوح حمایت بعدی یعنی ۷۸% و سپس ۱۰۰% کاهش پیدا کند. بنابراین ایده فروش بیت کوین در برابر دلار می تواند منطقی بنظر برسد و حجم معاملات در به سمت جهت نزولی افزایش یافته است.

با نگاهی به اندیکاتورهای میانگین متحرک شاهد آن هستیم که قیمت به زیر میانگین متحرک ۲۰۰ روز حرکت کرده و میانگین متحرک ۵۰ روزه در حال نزدیک شدن به ۲۰۰ روزه و حتی عبور از آن است. که در این صورت معامله گران بلند مدت دست به معامله فروش خواهند زد.

 

bitcoin chris24oct19 - قیمت بیت کوین به سطح 7400 دلار رسید
بیت کوین

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020