خانه / فارکس / اخبار / قیمت طلا در سال ۲۰۱۹ به بیش از ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید

قیمت طلا در سال ۲۰۱۹ به بیش از ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید

به گزارش کیتکو نیوز، تحلیلگران و سرمایه گذاران بین المللی شرکت کننده در نظرسنجی این هفته پیش بینی می کنند که تقاضا و قیمت جهانی طلا در سال ۲۰۱۹ میلادی با رشد چشمگیری روبرو خواهد شد.

بر اساس این گزارش حدود ۵ هزار نفر در نظرسنجی آنلاین کیتکو شرکت کرده اند. نتایج نشان می دهد که ۱۶۴۰ نفر معادل ۳۴ درصد پیش بینی کرده اند که قیمت طلا تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی به بیش از ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید.

این در حالی است که ۸۶۸ نفر معادل ۱۸ درصد نیز پیش بینی کرده اند قیمت هر اونس طلا در سال جدید میلادی به کمتر از ۱۱۰۰ دلار کاهش خواهد یافت.

۳۲۹ نفر معادل ۷ درصد نیز اعلام کرده اند که قیمت طلا در سال ۲۰۱۹ میلادی در سطح فعلی یعنی کمتر از ۱۳۰۰ دلار باقی خواهد ماند.

در نظرسنجی سال گذشته بیش از ۱۸ هزار نفر شرکت کردند و ۷۵۳۸ نفر معادل ۴۰ درصد پیش بینی کردند که قیمت طلا در سال ۲۰۱۸ روندی صعودی خواهد داشت و به ۱۴۰۰ دلار خواهد رسید.

۵۰۳۸ نفر معادل ۲۷ درصد نیز اعلام کرده بودند که قیمت طلا بین ۱۳۰۰ تا ۱۳۹۹ دلار خواهد شد و ۲۲ درصد معادل ۴۰۱۴ نفر نیز پیش بینی کردند قیمت طلا بین ۱۲۰۰ تا ۱۲۹۹ دلار خواهد بود.

قیمت طلا در ماه دسامبر با رشد ۴٫۵ درصدی روبرو شده است که این بهترین عملکرد از ژانویه ۲۰۱۷ به شمار می رود.

cf7767590652ce6a7bef23fcf7a6a54c - قیمت طلا در سال 2019 به بیش از 1500 دلار خواهد رسید

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020