خانه / فارکس / اخبار / مقصد بعدی طلا احتمالا سطح ۱۲۶۰ دلار در هر اونس است

مقصد بعدی طلا احتمالا سطح ۱۲۶۰ دلار در هر اونس است

 

trashed 42 - مقصد بعدی طلا احتمالا سطح 1260 دلار در هر اونس است

 

برای بسیاری از تحلیلگران از ماه آگوست، خط قرمز تغییر روند بازار (از افزایشی به کاهشی) ۱۲۷۵ دلار در هر اونس بوده است، که نشان دهنده سطح اصلاح فیبوناچی ۳۸٫۲ درصدی است. بسیاری از تحلیلگران در مورد روند آینده قیمت طلا خوش‌بین خواهند بود البته تا زمانی که قیمت طلا بالای سطح اصلاح باقی بماند و حالا به نظر می‌رسد این احساس در حال گردش است، زیرا طلای تحویلی در ژوئن با یک درصد افت روزانه در رقم ۱۲۷۷٫۱۰ دلار در هر اونس قرار دارد.
نه تنها شاخص‌های فنی در حال حاضر اشاره به کاهش قیمت طلا می‌کنند، بلکه کالین سیزینسکی، رییس بخش استراتژی بازار SIA، همچنین اعتقاد دارد افت شاخص بازار مالی که به شاخص وی آی ایکس معروف است و همچنین روند صعودی سود اوراق قرضه هم از چشم‌انداز ادامه افت قیمت طلا حمایت می‌کنند. او گفت:” این یک محیط و فضای خوب برای طلا نیست. شتاب حرکت بازار در حال کاهش است و سرمایه گذاران نیاز کمتری به دارایی‌های مکان امن سرمایه دارند. فکر می‌کنم این بدان معنی است که در کوتاه مدت ما شاهد قیمت‌های پایین‌تری خواهیم بود.
همچنین سزینسکی اضافه کرد، روند حرکت روزانه طلا بر اساس جداول تکنیکال الگوی چرخش و تغییر روند بازار را نشان می‌دهد سیزینسکی می‌گوید که از ماه گذشته و با شکل گرفتن این الگو نظر وی نسبت به طلا کاهشی شده است. سرمایه گذاران باید سطح ۱۲۶۴ دلاری را به دقت تحت نظر بگیرند، زیرا سطح حمایت بحرانی بعدی، همین سطح است. دیوید مدن، تحلیلگر بازار در سی‌ام سی مارکتز می‌گوید که او هم تحت تأثیر روند نسبتاً پایدار دلار اعتقاد به افت قیمت طلا دارد. در حالی که دلار از قله‌های چند وقت اخیر خود فاصله گرفته است اما همچنان سطح بالای سطح حمایت ۹۷ واحدی شاخص خود قرار دارد.
هرچقدر هم که اقتصاد امریکا ضعیف باشد، در مقایسه با اروپا و چین همچنان و نسبتاً قوی است و من فکر می‌کنم مرود بر قیمت طلا فشار وارد می‌کند. با این حال به اندازه کافی ترس در بازار وجود دارد تا جلوی سقوط سنگین از صخره قیمت‌های فعلی گرفته شود. من فکر می‌کنم طلا کانال قیمت فعلی خود باقی بماند.
سین لاسک، مدیر ارشد در والش تریدینگ، هم قیمت طلای در کوتاه‌مدت را در سطح ۱۲۶۰ لاری می‌بیند، زیرا میانگین قیمت ۲۰۰ روزه طلا در حال حاضر ۱۲۶۷ دلار در هر اونس است.
اس اند پی ۵۰۰ در حال حاضر در سطح ۲٫۹۰۹ واحدی قرار دارد و تغییر چندانی نداشته، اما تنها ۱ درصد با رکورد تمام دوران سال گذشته خود فاصله دارد بازده اوراق قرضه امریکا هم در حال ایفای نقش خود در بازار است، به این‌گونه که سود اوراق ۱۰ ساله خزانه‌داری نزدیک به بالاترین سطح یک ماهه قرار دارد و ۲٫۵۸ درصد است.

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020