خانه / فارکس / اخبار / نرخ بهره آمریکا به ۲٫۲۵ درصد کاهش یافت

نرخ بهره آمریکا به ۲٫۲۵ درصد کاهش یافت

پاول: تصميم گرفتيم نرخ بهره را ۰٫۲۵% پايين ببريم. اقتصاد امريكا پويا و قدرتمند است و ما براى حمايت از آن و براى جلوگيرى از تاثير سياست هاى تنش تجارى و ديگر ريسك ها تصميم به كاهش نرخ بهره گرفتيم. جايگاه اقتصاد بسيار خوب است. بازار كار قدرتمندى داريم و در كنار توليد ناخالص خوب ، پشتوانه خوبى براى رشد است.

 

پاول : من نگفتم فقط همين يك كاهش در نرخ بهره را داريم و از طرفى نگفتم كه قرار است يك سلسله كاهش متعدد در نرخ بهره داشته باشيم.

بلكه بيان شد كه آماده حمايت از اقتصاد امريكا در برابر خطرات تجارى و اقتصادى بين المللى با تنظيم سياستهاى مالى هستيم!

اين تصميم يك #تسهيل براى رشد بهتر اقتصاد بود!

دیشب بورس سهام آمریکا هم در واکنش به سیاست‌های پولی فدرال رزرو سقوط کرد. جریانات ریسک گریزی بورس سهام آمریکا به بازار سهام آسیا هم سرایت کرده است. شاخص سهام ژاپن روز را از محدوده منفی شروع کرده و شاخص‌های آتی سهام آمریکا هم در محدوده منفی قرار دارند.

 

photo ۲۰۱۹ ۰۸ ۰۱ ۰۱ ۲۳ ۲۲ 200x300 - نرخ بهره آمریکا به 2.25 درصد کاهش یافت

 

ترامپ: بازار منتظر بود كه از پاول و مجموعه فدرال رزرو اين را بشنود كه كاهش امشب، آغاز يك پروسه مستمر و پايسته در كاهش نرخ بهره خواهد بود كه ما را در روند چين و اتحاديه اروپا و ديگر كشورهاى جهان قرار دهد .

مثل هميشه پاول ما را نااميد كرد.  اما حداقل او اجراى ترازنامه_كوچكسازى_فدرال_رزرو را پايان داد كه البته اصلا نبايد هم در شرايط فعلى بدون فشار تورمى اجرا ميشد.  ما در نهايت پيروز هستيم اما من آن حمايتى كه از فدرال رزرو ميخواستم را بدست نياوردم!

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020