خانه / فارکس / اخبار / هدف احتمالی قیمت انس طلا ۱۴۸۵ دلار خواهد بود

هدف احتمالی قیمت انس طلا ۱۴۸۵ دلار خواهد بود

تحلیلگران تی دی سکیوریتی اعتقاد دارند که  با توجه به پتانسیل رشد بیشتر رالی فعلی، حالا زمان درخشش طلا فرا رسیده است و حالا انتظار دارد به جای ۱۳۶۰ دلار در هر اونس، قیمت طلا ۱۴۸۵ دلاری شود. همچنین این بانک حد ضرر را ۱۳۳۰ دلار در هر اونس در بازار فارکس می‌داند.

بارت ملک، رییس بخش استراتژی بازار و همچنین دانیل قالی، استراتژیست کالایی در تی دی اعلام کردند: با توجه به شرایط فعلی ما اعتقاد داریم رالی طلا همچنان جریان‌های صعودی بیشتری را خواهد داشت و به همین دلیل ما سطح هدف قیمت در صورت صعود در بازار فارکس را ۱۴۸۵ دلار می دانیم و حد ضرر، رقم ۱۳۳۰ دلار در هر اونس پیش بینی می‌کنیم.

بالاخره دوره طلا نیز با مشاهده لحنی دوویش از جانب فدرال رزرو در روز چهارشنبه آغاز شد جاییکه فدرال رزرو نرخ بهره را تغییر نداد، اما کلمه “صبر” را از دایره کلمات مورد استفاده خود حذف کرد که این مورد باعث تقویت دیدگاه کاهش نرخ بهره در ماه جولایی شده است که قبل از انتشار بیانیه فدرال رزرو هم بازارها انتظار دیدن کاهش نرخ بهره را در آن داشتند.

از ابتدای سال فدرال رزرو اعلام می‌کرد که سیاست صبر و مشاهده را قبال روند اقتصادی جهان و امریکا خواهد داشت.

از زمان اولین ” کاهش نرخ بهره ” در چرخه سیاست‌های حمایتی دهه ۱۹۸۰، به طور تاریخی در ماه بعد از کاهش نرخ، طلا روندی چشمگیر داشته، علی رغم اینکه در ماه‌های قبل از آن روندی بد داشته باشد. همچنین طلا به شکل تاریخی در زمان افزایش ریسک‌های اقتصادی بازار نمایشی مطلوبی به عنوان حفظ ارزش دارایی‌ها دارد که افزایش این ریسک‌ها از اواخر چرخه، نشان می‌دهد که تنوع بخشی سبد دارایی‌ها افزایش خواهد یافت.

منبع: طلا نیوز

 

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020