خانه / ارز دیجیتال / پیش بینی بیت کوین سال ۲۰۲۰

پیش بینی بیت کوین سال ۲۰۲۰

آیا می خواهید از پیش بینی بیت کوین درسال ۲۰۲۰ اطلاع داشته باشید؟

 

5d8d42f670bb7f3609e33645 Bitcoin2020 Glyph dark pattern 16x9 - پیش بینی بیت کوین سال 2020

 

برای پیش بینی بیت کوین باید گفت که از لحاظ ارزشی به پایین ترین سطح قیمتی خود در سال نزدیک شده است این در حالی است که در سال ۲۰۱۹ قیمت بیت کوین به سطح ۷۴۰۰ دلار رسید، اما با این حال انتظار می رود که قیمت بیت کوین از حدود ۵،۰۰۰ تا ۶،۰۰۰ دلار پایین تر نرود و بعد از رسیدن به این سطح شروع به بازیابی می کند. پیش بینی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰، بین ۱۵ تا ۱۷ هزار دلار افزایش می یابد و به احتمال زیاد رد سال ۲۰۲۱ شاهد افزایش قیمت تا سطح ۳۰٫۰۰۰ دلار خواهد بود. برای خرید بیت کوین می توانید از طریق کارگزاری های مطمئن خریداری کنید

در سالهای اخیر سرمایه گذاران و معامله گران از روند تغییراتی قیمت بیت کوین ابراز نگرانی کرده اند به دلیل اینکه قیمت ارز و دارایی دیجیتال بسیار ناپایدار و غیرقابل پیش بینی بوده است. یک سال پس از رکود بازار در سال ۲۰۱۸ ، بیت کوین در سال ۲۰۱۹ روند صعودی را پشت سر گذاشت و باید این نکته را نیز خاطر نشان کرد که دارای یک سری حرکت نزولی هم بود. بسیاری از معامله گران برای پیش بینی قیمت بیت کوین از تحلیل های فنی و بنیادی استفاده می کنند اما باید بدانید که می توانید از راههای دیگری مانند سوابق حرکتی قیمتی بیت کوین که بیشتر منعکس کننده اتفاقات قریب الوقوع و رفتار خریداران است نیز استفاده کنیم. در ژوئن سال ۲۰۱۹، بیت کوین به بالاترین سطح قیمتی خود یعنی ۱۴۰۰۰ دلار رسید. بیت کوین در سال گذشته محور قیمت قدرت خرید خریداران را شکست و  افت قیمت بیت کوین توسط یک نقطه پشتیبانی ایجاد شد و توسط واکنش خریداران به کاهش قیمت حفظ شد و همین باعث شد قیمت را به بالاتر از حدود ۱۰،۰۰۰ دلار تا سپتامبر باقی بماند.

نکته! انتظار ما برای قیمت بیت کوین در طول سال ۲۰۲۰ مثبت است ، اما باید بگوییم که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ مثبت تر خواهد بود.

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین:

Bitcoin price technical analysis - پیش بینی بیت کوین سال 2020

قبل از حرکت به جلو  باید بگوییم که قیمت بیت کوین در کوتاه مدت بیشتر سقوط خواهد کرد، زیرا خط اصلی پشتیبانی اخیراً نقض شده است، مگر اینکه قیمت از طریق خریداران با تمرکز بیشتر روی منحنی قیمت ثابت شود. قیمت ممکن است در حدود ۶۵۰۰ دلار برسد و ممکن است کوتاه مدت در صورت نقض خط پشتیبانی با قیمت ۷۰۰۰ دلار و سپس بازگشت به منطقه قیمتی ۷،۵۰۰ و ۸۰۰۰ دلار و سپس در میان مدت به بالاتر از ۱۰،۰۰۰ دلار برسد. بعد از آن انتظار داریم که قبل از ادامه شکاف در بالای زمان خود در سال ۲۰۲۱ پس از واقعه Bitcoin Half Tier در سال ۲۰۲۰ که در ماه می سال ۲۰۲۰ اتفاق می افتد، قیمت آن برای مدتی در حالت ثابت باقی بماند دلایل این پیش بینی ها در زیر توضیح داده ایم.

 بیت کوین پس از افت شدید از سطح سالانه خود در یک نقطه پشتیبانی کلیدی، با قیمت ۱۰۱۰۰ دلار پیدا کرد. در ۲۲ آگوست ۲۰۱۹ ، قیمت پس از عدم موفقیت در شکستن مقاومت در ۱۰ هزار و ۳۰۰ دلار ، به یک نقطه پشتیبانی در ۱۰،۰۰۰ دلار رسید. سپس قیمت آن کاهش یافت تا در تاریخ ۲۵ اوت دوباره به ۱۰۱۰۰ دلار تسویه شد و کمی بالاتر از نقطه مقاومت خود حرکت کرد و مجدداً در ۲۸ اوت در نقطه پشتیبانی ثابت ماند. در این مرحله ، عرضه بر تقاضا غلبه کرده و باعث شده است که بیت کوین نقطه پشتیبانی خود را نقض کند و در تاریخ ۲۹ اوت به ۹،۴۰۰ دلار برسد. با این قیمت، خریداران بیت کوین های بیشتری را خریداری کردند و قیمت آن از همان نقطه قبلی معاملات در حدود ۱۰۸۰۰ دلار در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ افزایش یافت. سپس دلار، قیمت بیت کوین به شدت تشدید کرد تا اینکه باعث نقض مقاومت گردید، زیرا در ۲۸ اکتبر ۲۰۱۹ با ۹،۶۰۰ دلار معامله شد و بین آن زمان و ۸ نوامبر ۲۰۱۹ ، نقطه پشتیبانی به ۹۲۰۰ دلار رسید و تعداد کامل آن با ۸۰۰۰ دلار شکسته شد. قیمت همچنان رو به کاهش بود و در آن زمان در حال ثبت پایین ترین سطح قیمتی برای سال ۲۰۱۹  بودند که ناگهان در اوایل هفته به بالاترین نرخ یعنی ۶۵۰۰ دلار ثبت شد.

تفسیر تحلیل کوتاه و میان مدت بیت کوین:

به نظر می رسد روند حرکت قیمت بیت کوین طی سه ماه گذشته همانند انتطارات و پیش بینی ها بوده است. در بیشتر موارد ، تجزیه و تحلیل نمودار معمولی با شکست مواجه می شود زیرا تعامل واقعی که در بازار رخ می دهد را نادیده می گیرد. فکر می کنم بیت کوین در کوتاه مدت کاهش می یابد، اما آیا بیت کوین دوباره در سال ۲۰۲۰ افزایش می یابد؟ فکر می کنم جواب مثبت است.

بیت کوین در کوتاه مدت کاهش خواهد یافت؟

1170x560 Blog   Cryptocurrency - پیش بینی بیت کوین سال 2020

پیش بینی قیمت بیت کوین همیشه بدون نگاه داشتن درایور قیمت ها غیرممکن است. با گذشت سالها، قیمت بیت کوین تحت تأثیر تعدادی از فاکتورهای خاص قرار گرفته است و یکی از اصلی ترین عوامل شناخته شده در افزایش یا کاهش قیمت در آینده کنترل دولت است و این امر سبب تغییر در عرضه و تقاضا و چشم اندازه رسانه ها می گردد. در سال ۲۰۱۸ ، پس از اینکه بیت کوین به اوج خود رسید، دولت چین سرکوب مبادلات cryptocurrency را آغاز کرد و این حرکت باعث  شروع گمانه زنی ها  در مورد نزول قیمت ها در رسانه ها شد و در مقابل وادار کردن خریداران در بازار گشت و همین موضوع قیمت را تحت تأثیر قرار داد و آن را تقریباً ۳۰۰۰ دلار کاهش داد. قبل از پایان سال ۲۰۱۹، قیمت بیت کوین به دلیل مبارزات انتخاباتی دیگری که توسط چین راه اندازی شده بود به زیر ۶۵۰۰ دلار رسید.

چشم انداز صعودی بلند مدت(۲۰۲۰-۲۰۲۱)

پیش بینی آینده بیت کوین با استفاده از نمودارها و الگوهای می تواند یک روش امیدوار کننده برای موفقیت باشد اما تجزیه و تحلیل فنی در این دارایی می تواند با رویداد های غیر معمول غلبه کند و این امر باعث می شود که حجم تقاضا تغییر کند. در ماه مه سال ۲۰۲۰ ، بیت کوین خرده فروشی است که به دلیل تأثیر مثبت آن در بازار معروف می شود زیرا این امر منجر به کاهش عرضه و در مقابل باعث افزایش تقاضا می شود بنابراین قیمت ها نیز سیر صعودی خواهند داشت. ممکن است این اتفاق در اواخر دسامبر ۲۰۱۹ یا اوایل ژانویه سال ۲۰۲۰ آغاز شود. دلار تا مارس ۲۰۲۰ و شاید تا ماه مه ۲۰۲۰ حدود ۱۳،۰۰۰ دلار در گردش می باشد.

نتیجه گیری برای پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۰۲۰:

بیت کوین در نوامبر ۲۰۱۲ از ۱۲ دلار به ۸ دلار و در ۸ ژوئیه ۲۰۱۳ به ۱۱۰ دلار افزایش یافت و تنها بعد از گذشت هفت ماه به افزایش ۱۰۰۰ درصدی رسید و به همین ترتیب، قیمت بیت کوین در نیمه دوم به طور قابل توجهی از ۶۵۰ دلار به حدود ۷۷۲ دلار و در دسامبر ۲۰۱۶ یعنی ۵ ماه پس از این رویداد و در ژانویه ۲۰۱۷ به ۹۰۷ دلار افزایش یافت.

رویداد ۲۰۱۲ منجر به تغییر فزاینده قیمت ها در مقایسه با رویداد ۲۰۱۶ شد و رویداد ۲۰۲۰ ممکن است باعث تغییر قیمت پایین نسبت به رویداد ۲۰۱۶ شود. ما انتظار داریم که  قیمت بیت کوین از بالاترین سطح  قیمتی خود در سال ۲۰۲۰ برخوردار نباشد و امکان دارد افزایش قیمت با کندی حرکت کند. در نتیجه قیمت بیت کوین از سال ۲۰۱۶ تا دسامبر سال ۲۰۲۰ ممکن است به ۱۷۰۰۰ دلار برسد و در سال ۲۰۲۱ ، بیت کوین می تواند به بالاترین سطح قیمتی خود نزدیک به سطح ۳۰،۰۰۰ دلار برسد. دلیل افزایش قیمت های احتمالی در آینده ممکن است به دلیل عرضه زیاد باشد.

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020