خانه / فارکس / تحلیل / چشم انداز هفتگی برای جفت ارزهای اصلی

چشم انداز هفتگی برای جفت ارزهای اصلی

USD / CAD

دلار آمریکا در طول هفته در برابر دلار کانادا افزایش یافت. علت این موضوع مشخص نبودن وضعیت بازار نفت است احتمالاً نفت برای پر کردن شکاف به وجود آمده در چارت قیمتی همچنان به سقوط خود ادامه خواهد داد ، بنابراین بسیار محتمل است که ما همچنان شاهد فشار صعودی در این بازار باشیم. با این وجود ، باید منتظر بود و دید که آیا این عدد به ۱٫۳۴ می رسد یا نه، اگر قیمت بتواند از ۱٫۳۵ عبور کند می تواند تا ۱٫۳۶ نیز برسد.

sep23chris usdcad 1024x571 - چشم انداز هفتگی برای جفت ارزهای اصلی
USD/CAD تایم فریم هفتگی

EUR/USD

یورو در برابر دلار ایالات متحده همچنان روند نزولی را دنبال می کند. هر چند که توانسته بود در هفته قبل بخاطر نرخ بهره کمی صعود کند اما باز هم در روند کلی تغییری ایجاد نکرد. من فکر می کنم صعود در این مرحله قابل اطمینان نیست و معامله گران کوتاه مدت هر بار که فرصتی برای انجام این کار بگیرند به فروش خود ادامه می دهند. ۱٫۱۰ همچنین پشتیبانی روانی و نقدینگی زیادی را ارائه می دهد ، اما این روند نزولی حدود ۱۸ ماه است که ادامه دارد و  در پایان ، من انتظار دارم که بازار به ۱٫۰۹ در زیر سقوط کند.

sep23chris eurusd 1024x571 - چشم انداز هفتگی برای جفت ارزهای اصلی
EUR/USD تایم فریم هفتگی

AUD / USD

با توجه به وضعیت ناامید کننده مذاکرات چین و آمریکا دلار استرالیا در طی هفته گذشته بطور کامل نزولی بود. این احتمال وجود دارد که بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره را باز هم کاهش دهد و با این شرایط می توان انتظار نزول بیشتر و رسیدن به ۰٫۶۵ را داشته باشیم.

sep23chris audusd 1024x571 - چشم انداز هفتگی برای جفت ارزهای اصلی

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020