خانه / فارکس / اخبار / چهارشنبه ساعت ۲۲:۳۰ جلسه فدرال رزرو برای کاهش نرخ بهره

چهارشنبه ساعت ۲۲:۳۰ جلسه فدرال رزرو برای کاهش نرخ بهره

fomc 300x200 - چهارشنبه ساعت 22:30 جلسه فدرال رزرو برای کاهش نرخ بهره

در حال حاضر بازارها پیش بینی می کنند که ۸۰٫۶ درصد احتمال کاهش یک چهارم  واحد پایه نرخ بهره وجود دارد و همچنین ۱۹٫۴ درصد هم امکان افزایش نرخ بهره به میزان یک دوم واحد پایه نرخ بهره هم وجود دارد .

گری واگنر: به زبان دیگر آنها پیش بینی می کنند ۱۰۰ درصد احتمال کاهش نرخ بهره وجود دارد. و چه میزان نرخ بهره را کاهش خواهد یافت و اینکه چه تعداد کاهش نرخ بهره تا انتهای سال در برنامه آنها وجود دارد.

بر اساس اعلام بلومبرگ فدرال رزرو در هفته جاری دو ماموریت مهم دارد: اول تعیین سیاست ها و دوم برقرای ارتباط با بازارها بدون ایجا اختلال در روند انها. چشم انداز بازارها از ماه ژوئن و از زمان انتشار آمارهای اقتصادی جهان و احساس کسب و کار بازارها گردش کرده است و باعث شده دیدگاه بازارها کاهش نرخ بهره های بیشتر باشد.

 فدرال رزرو در نشست این هفته، چهارشنبه ۹۸/۰۵/۰۹ ساعت ۲۲:۳۰ پاسخ تمام سوالات ما را خواهد داد. در این زمان بازار به شدت هیجان زده عمل خواهد کرد.

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020