خانه / آموزش / چه مدت زمان لازم است تا به معامله گر حرفه ای فارکس تبدیل شویم؟

چه مدت زمان لازم است تا به معامله گر حرفه ای فارکس تبدیل شویم؟

799 300x180 - چه مدت زمان لازم است تا به معامله گر حرفه ای فارکس تبدیل شویم؟

یکی از رایج ترین سئوال هایی که از جانب معامله گران تازه کار دریافت می کنم این است که ” چه مدت زمان لازم است تا به معامله گر سودمند تبدیل شوند؟ “. از دیدگاه معامله گران با تجربه این سئوال نشان دهنده نیاز شما به کسب اطلاعات و تجارب بیشتر است.

دقیقا مشابه سایر مسائل موجود در زندگی اگر بیش از اندازه بر مقصد متمرکز شوید و مسائل مربوط به مسیر را فراموش کنید و توانایی رصد مسائل گوناگون را از دست داده و هدف نهایی این تلاش را فراموش می کنید. لزوما سئوال ” چه مدت زمان لازم است تا به معامله گر سودمند تبدیل شوید؟ ” از پایه یک سئوال اشتباه است. در قسمت پایین به نوع صحیح از سئوالی که در این زمینه باید مطرح شود و پاسخ های موجود اشاره خواهیم کرد.

 

معامله گر باید به چه اقداماتی دست بزند تا به معامله گری سودمند تبدیل شود؟

دلیل اهمیت این سئوال نیز این است که تا زمانی که از چگونگی تبدیل شدن به معامله گر سودمند مطلع نباشید نمی توانید سودمند باشید یا درباره “مدت زمان لازم ” نگران باشید. اگر به تجارت صحیح در بازار به درستی آگاه نباشید به طور یقین از انجام معاملات خود هیچ پولی به دست نخواهید آورد.

در اینصورت, چه مدت زمان لازم است تا به معامله گر سودمند تبدیل شوید؟

بهترین و واضح ترین پاسخ به این سئوال را به شما می گوییم، پاسخ این است که هیچ پاسخ قطعی و نهایی وجود ندارد زیرا توانایی های فردی متمایز از دیگری است.

می دانم که پاسخ همان چیزی نیست که انتظارش را داشتید یا جوابی که شما را جذب مطالعه این متن کند اما حقیقی و صادقانه است و هر شخصی که جوابی غیر از این بدهد یا نمی دانند درباره چه مطلب مهمی بحث می کنند یا سعی در فریب شما دارند.

لزومآ مدت زمان لازم به منظور تبدیل شدن به معامله گر سودمند در بازار فارکس کاملا به خودتان بستگی دارد. بعضی از افراد که در کلاس های آموزش فارکس شرکت می کنند و به نسبت سایر افراد به سادگی مطالب را درک کرده و از تمامی جوانب تجارت فارکس مطلع می شوند. این موضوع که تعدادی از افراد با هوش برای انجام تجارت و تله هایی که در این مسیر در سر راهشان قرار می گیرد بهتر عمل می کنند کاملا صحیح است. این حرف به این معنا نیست: اگر معامله گری هستید که استعدادهای طبیعی در وجودش قرار ندارد نمی توانید سودمند باشید. بلکه به معنای نیاز به آموزش و صرف زمان بیشتر نسبت به سایرین در این عرصه است.

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936
Call Now Button
کلاس آموزشی: 4020-169-0936|ثبت نام|