خانه / فارکس / اخبار / کاهش ۶ درصدی قیمت نفت

کاهش ۶ درصدی قیمت نفت

.jpg - کاهش 6 درصدی قیمت نفت

به گزارش رویترز، نگرانی های مربوط به اوضاع اقتصادی جهان فشار زیادی را بر قیمت نفت وارد کرده است به طوری که قیمت این کالای راهبردی با افت شدید ۶ درصدی روبرو شده است.

بر اساس این گزارش قیمت نفت سبک آمریکا و قیمت نفت برنت دریای شمال به پایین ترین سطح خود از سال ۲۰۱۷ میلادی رسیده است. قیمت نفت آمریکا و برنت در سه ماه چهارم امسال با افت شدید ۴۰ درصدی روبرو شده است.

به اعتقاد تحلیلگران اقتصادی، اوضاع نامساعد بازار سهام فشار زیادی را بر قیمت نفت وارد کرده و موجب افت تقاضا شده است. به نظر می رسد افت شدید قیمت نفت تولید کنندگان را مجبور کند تا سطح تولید خود را کاهش دهند.

قیمت نفت آمریکا به پایین ترین سطح خود از ۲۲ ژوئن ۲۰۱۷ رسیده و قیمت نفت برنت نیز به کمترین رقم از ۱۷ اوت ۲۰۱۷ میلادی کاهش یافته است.

ادامه تعطیلی دولت آمریکا فشار شدیدی را بر بازار سهام وارد کرده است. قیمت هر بشکه نفت سبک آمریکا با ۳ دلار کاهش به ۴۲٫۵۳ دلار رسیده است. قیمت هر بشکه نفت برنت نیز با ۳٫۳۵ دلار کاهش به ۵۰٫۴۷ دلار رسیده است.

169ff6218da5965aa745a613dbc34f06 - کاهش 6 درصدی قیمت نفت

 

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020