خانه / فارکس / اخبار / کدام فلز گرانبها بهترین عملکرد قیمتی را در سال ۲۰۱۹ خواهد داشت؟

کدام فلز گرانبها بهترین عملکرد قیمتی را در سال ۲۰۱۹ خواهد داشت؟

به گزارش کیتکو نیوز، در نظرسنجی امسال ۱۲۰۴ تحلیلگر و سرمایه گذار بین المللی شرکت کرده اند که از این تعداد ۵۲۴ نفر معادل ۴۳ درصد اعلام کرده اند که نقره بهترین عملکرد قیمتی را در بین فلزات گرانبها خواهد داشت.

بر اساس این گزارش طلا در رتبه دوم قرار دارد و ۴۰۷ نفر معادل ۳۴ درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی به طلا رای داده اند. ۱۴۴ نفر دیگر معادل ۱۲ درصد نیز پیش بینی کردند که مس بهترین فلز گرانبها از نظر عملکرد قیمتی خواهد بود.

تنها ۶۹ نفر معادل ۶ درصد نیز اعلام کرده اند که پالادیوم بهترین عملکرد قیمتی را در سال جدید میلادی خواهد داشت. ۲۲ نفر معادل ۵ درصد نیز به پلاتین رای داده اند.

این در شرایطی است که نقره بدترین عملکرد را در بین فلزات گرانبها در سال ۲۰۱۸ داشته است. قیمت نقره از ابتدای امسال تاکنون ۱۳ درصد کاهش داشته است.

بهترین فلز گرانبها در سال ۲۰۱۸ میلادی پالادیوم بوده است. رشد تقاضای صنعتی و کمبود عرضه موجب رشد ۱۰ درصدی قیمت پالادیوم شده است.

در نظرسنجی سال گذشته تنها ۵ درصد تحلیلگران پیش بینی کرده بودند که پالادیوم بهترین عملکرد قیمتی را خواهد داشت.

 

d310a89ba3246e688527633ef5c15002 - کدام فلز گرانبها بهترین عملکرد قیمتی را در سال 2019 خواهد داشت؟

منبع خبر

درباره‌ی محسن صادقی

سلام من محسن صادقی هستم مدرس و معامله گر بازارهای مالی بین المللی، خیلی خوشحال میشم که بتوانم دانش خودم را در زمینه بازار فارکس به شما منتقل کنم. جهت شرکت در کلاس های آموزش فارکس با ما تماس بگیرید. 4020-169-0936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش خصوصی و پیشرفته فارکس
0936-169-4020
آموزش خصوصی فارکس
0936-169-4020