خانه / فارکس / تحلیل / تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی ۴ بهمن ۹۷

تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی ۴ بهمن ۹۷

تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی ۴ بهمن ۹۷

پیرو تحلیل قبلی همچنان انتظار داریم شاخص دلار آمریکا به سقوط خود را کانال های قیمتی پایین تر ادامه دهد

 

 

تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی ۱۷ دی ۹۷

در تایم فریم روزانه شاخص دلار آمریکا با توجه به اخبارهای بسیار بدی که می رسد می تواند تا ۹۵ واحد ریزش داشته باشد. که این امر موجب تقویت طلا می شود.

 

 

تحلیل شاخص دلار آمریکا بروزرسانی ۲ دی ۹۷

در صورتی که شاخص دلار آمریکا به پین بار صعودی (تشکیل شده در هفته گذشته) واکنش نشان دهد، دوباره با مقاومت های ۹۷٫۵۰ و سقف کانال صعودی مواجه خواهد شد. اگر شاخص دلار آمریکا بتواند به بالای مقاومت ۹۷٫۵۰ و سقف کانال عبور کند، در این صورت بازار ابتدا به ۹۸٫۶۰ واحدی، سپس ۹۹٫۷۵ و در نهایت به نرخ ۱۰۰٫۷۵ صعود خواهد کرد.
در مقابل اگر شاخص دلار به بازگشت نزولی از سقف کانال و هم چنین مقاومت ۹۷٫۵۰ واحدی ادامه دهد، دوباره به حمایت جزئی ۹۵٫۸۵ واحدی سقوط خواهد کرد. از آنجایی که نرخ ۹۵٫۸۵ حمایت جزئی به شمار می رود، احتمال شکست این نرخ به همراه دنباله پین بار صعودی و حرکت بازار تا کف کانال وجود دارد. کف کانال بین محدوده ۹۵-۹۴٫۴۰ قرار گرفته است. انتظار می رود که از اطراف محدوده ۹۵-۹۴٫۴۰ شاهد حضور خریداران در بازار و محدود شدن حرکات نزولی شاخص دلار باشیم.

 

درباره‌ی محسن صادقی

محسن صادقی هستم مهندس عمران و یک تحلیل گر بازارهای مالی که سال ها است در زمینه بورس ایران و فارکس فعالیت می کنم. جهت هماهنگی برای ثبت نام کلاس و نیز مشاوره رایگان می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید ۰۹۳۶۱۶۹۴۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =