هدف احتمالی قیمت انس طلا 1485 دلار خواهد بود

تحلیلگران تی دی سکیوریتی اعتقاد دارند که  با توجه به پتانسیل رشد بیشتر رالی فعلی، حالا زمان درخشش طلا فرا رسیده است و حالا انتظار دارد به جای 1360 دلار در هر اونس، قیمت طلا 1485 دلاری شود. همچنین این بانک حد ضرر را 1330 دلار در هر اونس در بازار فارکس می‌داند.

بارت ملک، رییس بخش استراتژی بازار و همچنین دانیل قالی، استراتژیست کالایی در تی دی اعلام کردند: با توجه به شرایط فعلی ما اعتقاد داریم رالی طلا همچنان جریان‌های صعودی بیشتری را خواهد داشت و به همین دلیل ما سطح هدف قیمت در صورت صعود در بازار فارکس را 1485 دلار می دانیم و حد ضرر، رقم 1330 دلار در هر اونس پیش بینی می‌کنیم.

بالاخره دوره طلا نیز با مشاهده لحنی دوویش از جانب فدرال رزرو در روز چهارشنبه آغاز شد جاییکه فدرال رزرو نرخ بهره را تغییر نداد، اما کلمه “صبر” را از دایره کلمات مورد استفاده خود حذف کرد که این مورد باعث تقویت دیدگاه کاهش نرخ بهره در ماه جولایی شده است که قبل از انتشار بیانیه فدرال رزرو هم بازارها انتظار دیدن کاهش نرخ بهره را در آن داشتند.

از ابتدای سال فدرال رزرو اعلام می‌کرد که سیاست صبر و مشاهده را قبال روند اقتصادی جهان و امریکا خواهد داشت.

از زمان اولین ” کاهش نرخ بهره ” در چرخه سیاست‌های حمایتی دهه 1980، به طور تاریخی در ماه بعد از کاهش نرخ، طلا روندی چشمگیر داشته، علی رغم اینکه در ماه‌های قبل از آن روندی بد داشته باشد. همچنین طلا به شکل تاریخی در زمان افزایش ریسک‌های اقتصادی بازار نمایشی مطلوبی به عنوان حفظ ارزش دارایی‌ها دارد که افزایش این ریسک‌ها از اواخر چرخه، نشان می‌دهد که تنوع بخشی سبد دارایی‌ها افزایش خواهد یافت.

منبع: طلا نیوز

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت سیگنال فارکس

بصورت رایگان در ایمیل شما
عضویت 
close-link
اشتراک
عضویت

سیگنال رایگان فارکس

با وارد کردن ایمیل خود ما سیگنال های فارکس را به رایگان برای شما ارسال می کنیم
close-link
کلاس های ویدیو کنفرانس (وبینار) آموزش فارکس
close-image